• Nasz ZESPÓŁ ===>

Wszystko zaczęło się blisko 10 lat temu. Z inspiracji kilku przyjaciół i klientów założyliśmy pierwszy w Polsce serwis, na którym nie chcieliśmy wyświetlać reklam. Tak powstał www.taras-balkon.pl Jego największą wartością był i jest bardzo dobry kontent tworzony przez doświadczoną i pełną pasji redakcję na czele z Beatą Augustowską. O Beacie możemy śmiało powiedzieć, że przez te lata stała się jedną z największych w Polsce specjalistek od tematyki tarasowo balkonowej. Nasze zaangażowanie w tworzenie czegoś wartościowego odpłaciło się wielkim zaufaniem użytkowników, którzy w setkach tysięcy odwiedzają nas i inspirowali sie i inspirują do tworzenia w swoich mieszkaniach czy też domach pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. Nasz profil na FB śledzi ponad 90 000 użytkowników i to właśnie Państwo, użytkownicy zachęciliście nas do uruchomienia sklepu www.tarasbalkon.pl Wiele razy w rozmowach telefonicznych usłyszałem „tak fajnie o tym piszecie, że ja chcę kupić od was”, „u was to jest tak profesjonalnie pokazane, chciałby kupić od was".
Od teraz można już będzie kupować „od nas”!!!

Za półkę sklepową odpowiada zespół, którym kieruje Renatka, posiada ona taki szósty zmysł, dzięki któremu potrafi w oceanie ofert wyłowić produkty, które zadowolą każdego klienta.


Cieszymy się, że mogliśmy przez te lata skutecznie Państwa inspirować. Od teraz, oprócz inspiracji otwieramy przed Państwem nasz sklep z produktami na taras, balkon i do ogrodu. 

Dziękujemy za zaufanie!!!
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny